О видах полотен

  О видах полотен

  Великий вибір видів натяжних стель

  Наразі вже існує величезна кількість натяжних полотен. Найпопулярнішими на даний момент вважаються: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. У більшості випадків воліють чомусь матове полотно, така фактура не відображає нічого. Глянцеві ж повна протилежність матовим, мають дзеркальну поверхню.

  Як очистити від плям натяжна стеля

  Як саме протирати вирішуйте самі, проте існує кілька правил, які потрібно виконувати:

  • Має немале значення витирати ніжними ланоліновими тканинами або ганчірками. Не рекомендується використовувати для протирання щітки з твердою поверхнею. то краще буде застосовувати особливу рідину, створену для миття вікон. Тоді не буде розлучень.
  • У жодній ситуації не потрібно застосовувати окріп при миття. Можна мити виключно теплою водою.
  • Для того щоб перевірити суміші, використовуйте злегка на край полотна. При появі розлучення, це не зовсім не змінюватиме враження про кімнату.
  • Коли у вас на полотні бруд, що в’ївся, у такій ситуації не треба терти. Застосуйте склад і зачекайте трохи часу до того моменту, як пляма пом’якшиться.

  Міцність

  Надійність повністю залежить від того, який вид стелі. Створено кілька основних видів: плівка з полівінілхлориду та тканинне полотно. Подейкують про те, що натяжне полотно є можливість легко пробити наприклад пробкою від шампанського. Це лише міф, полотно з полівінілхлориду спокійно витримає до 100 кг на 10 кв. м.

  Вони за допомогою своєї розтяжності справляються з досить великим тиском. Саме з цієї причини він є популярним у приміщеннях, у яких є шанс, що можуть затопити сусіди зверху. Тканинна стеля – протилежність. Він менш розтяжний і тому може витримати набагато менше число літрів. Не дивлячись на досить велику товщину тканинної плівки, він не зможе втримати ту саму вагу, що для полівінілхлоридного полотна буде зовсім маленькими краплями. При затопленні сусідами що знаходяться зверху тканинне полотно з досить великою ймовірністю просто висмикнеться з профілю. У цій ситуації відреставрувати не буде можливості. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні буде пляма.

  Позитивні якості та недоліки тканинних полотен

  Тканинні натяжні стелі принаймні не такі вже й погані як може утворитися про них враження. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у чудовій звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у приміщенні. А також стелі не тільки не вбирають рідини і запахи, а ще не є оптимальною площею для розмноження бактерій або грибка. А ще тканинна натяжна стеля не сприяє горінню. Тому тканинне полотно підходить за державними стандартами, що влаштовує пожежні норми. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме через це його і ставлять у медичних закладах. Але є і мінуси, клієнтам з алергією не рекомендується ставити тканинну підвісну стелю, але алергія буде прокидатися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчилась всередині нього. Крім того ходять міфи можуть провисати через якусь кількість часу, але це не так. Якщо правильно поводитися з полотном все буде гаразд.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх