Плівка ПВХ та тканинне полотно

  Плівка ПВХ та тканинне полотно

  Великий вибір різновидів підвісних стель

  У наші дні вже створено неабияку кількість натяжних стель. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є: глянсові, матові, сатинові, різьблені стелі і т.д. Найбільше віддають перевагу саме матовій фактурі, такі стелі не відбивають світла. Глянцеві ж повна протилежність для матових, мають дзеркальну поверхню.

  Як витерти від пилу підвісна стеля

  Як чистити вирішуйте самі, проте існує кілька правил, які краще дотримуватися:

  • Важливо протирати ніжними ланоліновими тканинами або ганчірками. Не варто використовувати для чищення щітки з жорсткою щетиною. то краще буде використовувати особливу рідину, яку створили для миття скла. У такому разі не буде плям.
  • У жодній ситуації не варто застосовувати гарячу воду в процесі миття. Можна мити виключно водою кімнатної температури. Для перевірки суміші, використовуйте зовсім трохи на край полотна. У випадку прояву зміни кольору, це не буде сильно впадати в око.
  • Якщо у вас на стелі є пляма, яка вже в’їлася, тоді ні за що не дозволяється терти. Використовуйте засіб та зачекайте якийсь час до того моменту, як бруд розм’якне.

  Міцність

  Надійність повністю залежить від того, який вид стелі. Вже створено два варіанти: стеля з ПВХ і стеля. Ходять чутки про те, що натяжне полотно можна легко пробити навіть пробкою від пляшки шампанського. Це не більш ніж вигадка, плівка ПВХ спокійно витримає до 100 кг на 10 квадратних метрів.

  Вони за допомогою своєї розтяжності можуть впоратися з неймовірно великим тиском. Саме з цієї причини він є популярним у місцях, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинна натяжна стеля – навпаки. Він менш еластичний і тому він витримує менше літрів. Не дивлячись на чималу товщину полотна, він не зможе витримати ту ж масу, що для плівки ПВХ виявиться зовсім невеликими краплями. При затопленні сусідами зверху полотно з досить великою ймовірністю просто вирве з профілю. У цьому випадку відреставрувати буде практично неможливо. А якщо цього не станеться, тоді на полотні залишиться пляма.

  Сильні та слабкі сторони тканинної натяжної стелі

  Тканинні натяжні полотна все ж таки не такі вже й погані як може скластися про них перша думка. Їхня гідність у гарній звукоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також тканинна натяжна стеля не тільки не вбирає вологу та аромати, а ще не є підходящою місцевістю для запліднення бактерій чи грибка. І до того ж тканинна натяжна стеля не поширює горіння. Тому тканинне полотно підходить за державними стандартами, що влаштовує державні стандарти. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме через це його і ставлять у дитячих закладах. Але також є й недоліки, замовникам з алергією не рекомендується встановлювати тканинне полотно, але алергічна реакція виявлятиметься не від покриття, а від пилу, що накопичилася всередині нього. І ще часто ходять міфи можуть провисати через якийсь час, але це лише слух. При правильному використанні з полотном все буде нормально.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх