Про два види плівки

    Про два види плівки

    Види підвісної стелі

    Наразі вже створено велику кількість текстур пленів ПВХ. Найвідомішими зараз є: глянцеві, матові, сатинові, різьблені стелі і т.д. В основному замовники вибирають саме матову текстуру полотна, така фактура не відбиває нічого. Глянцеві ж є протилежністю матовим, мають поверхню, що відображає світло.

    Як витерти від бруду підвісна стеля

    Як саме протирати вирішуйте самі, ось тільки є кілька норм яких необхідно дотримуватися:

    • Має велике значення витирати м’якими ланоліновими губками або ганчірками. Не варто використовувати для очищення щітки з жорстким покриттям.
    • Потрібно зняти з себе всі прикраси і всі предмети, що можуть порізати або подряпати плівку. особливу рідину створену для миття вікон. Тоді не буде брудних плям.
    • У жодній ситуації не потрібно застосовувати окріп під час миття. Можна мити виключно помірно теплою водою.
    • Для перевірки засобу використовуйте трохи на кут підвісної стелі. У разі появи зміни кольору, це не вплине на зовнішній вигляд приміщення.
    • Якщо у вас є бруд, який в’ївся, тоді ні за що не слід терти. Використовуйте суміш і зачекайте трохи часу до того, як пляма, що в’їлася, пом’якшиться.

    Міцність

    Міцність повністю залежить від виду стелі. На даний момент вже створено кілька варіантів: плівка ПВХ і тканинна натяжна стеля. Існує думка, що стеля з плівки ПВХ можна з легкістю пробити хоч навіть пробкою від пляшки шампанського. Це не більше, ніж слух, полотно з полівінілхлориду спокійно витримає до 100 кг на 10 кв. метра.

    Вони за допомогою своєї розтяжності можуть впоратися з досить неабияким впливом ваги. Саме тому він є популярним у кімнатах, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинна стеля – протилежність. Він не так тягнеться і з цієї причини може витримати набагато менше літрів. Не дивлячись на надзвичайно широку товщину тканинного полотна, він не зможе витримати ту ж масу, що для плівки полівінілхлориду виявиться просто краплями. Під час затоплення сусідами розташовані зверху тканинна стеля з досить великою ймовірністю просто висмикнеться з профілю. У такому разі поновити не буде можливості. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні буде пляма.

    Сильні та слабкі сторони тканинних полотен

    Тканинні полотна у всякому разі не такі вже й погані як може утворитися про них перша думка. Їхня гідність у високій шумоізоляції, а також покращує акустичний фон у кімнаті. А також тканинна натяжна стеля не тільки не мають здатності вбирати рідини та запахи, а також не є підходящою місцевістю для розмноження цвілі або мікробів. А ще стеля тканина не сприяє горінню. Тому тканинне полотно влаштовує пожежні норми, що підходить за державними стандартами. Це покриття не проводить через себе електричний струм. Саме тому його і замовляють у дитячих закладах. Але присутні і слабкі сторони, замовникам які мають алергію не рекомендується встановлювати тканинні натяжні стелі, але алергія буде проявлятися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. Також зараз ходять міфи можуть провисати через якийсь час, але це лише слух. Якщо правильно поводитися з полотном все буде гаразд.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Схожі записи

    Позвонить

    Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

    Повернутись вверх