Про два види плівки

  Про два види плівки

  Великий вибір видів підвісної стелі

  У наш час вже створено велику кількість ПВХ плівок. Найпопулярнішими на даний момент є: сатинові, різьблені (apply), глянсові, матові стелі, а також багато інших. Найчастіше вибирають саме матову фактуру, така фактура не відбиває нічого. Глянцеві ж є протилежністю для матових, мають дзеркальну поверхню.

  Як витерти від плям підвісна стеля

  Яким способом чистити вирішуйте самі, але тільки існує пара правил, які краще знати:

  • Дуже важливо протирати ніжними ланоліновими тканинами або ганчірками. Протипоказано використовувати для чищення щітки з твердою щетиною. застосовувати особливу суміш, яку застосовують для миття дзеркал. При цьому не буде розлучень.
  • У жодному разі не рекомендується використовувати гарячу воду під час миття. Дозволяється мити виключно злегка нагрітою водою.
  • Для того щоб перевірити суміші, нанесіть зовсім небагато на кут підвісної стелі. У ситуації появи плями, це не буде сильно впадати у вічі.
  • У разі якщо у вас присутня пляма, що в’їлася, в такій ситуації не можна терти. Використовуйте засіб та почекайте трохи до того, як бруд розм’якне.

  Міцність

  Надійність залежить від різновиду стелі. Створено кілька основних видів: плівка з полівінілхлориду та тканинна стеля. Подейкують про те, що нібито натяжне полотно є ймовірністю без труднощів пробити навіть пробкою від шампанського. Це всього лише слух, плівка полівінілхлориду спокійно витримає до 100 кг на 10 кв. метра.

  Вони завдяки своїй еластичності можуть впоратися з величезним впливом ваги. Це одна з причин, чому він такий популярний у квартирах, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинна стеля – навпаки. Він настільки еластичний і тому може витримати набагато менше маси. Не дивлячись на велику товщину тканинного полотна, він не зможе витримати ту ж масу, що для ПВХ полотна буде зовсім маленькими краплями. При затопленні сусідами зверху тканинна стеля з великим шансом просто висмикнеться з профілю. А якщо цього не станеться, тоді на тканинній стелі залишиться пляма.

  Сильні сторони та слабкості тканинних підвісних стель

  Тканинні натяжні полотна не такі вже й погані як може скластися про них перше враження. Їх плюс у чудовій шумоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також тканинна натяжна стеля не тільки не вбирає вологу та аромати, а також не є оптимальною площею для розмноження мікробів або плісняви. А також тканинне полотно не сприяє горінню. Тому тканинне полотно підходить за державними стандартами, що влаштовує пожежні норми. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Це і є причина, за якою його і замовляють у медичних закладах. Але присутні і слабкі сторони, замовникам з алергією не рекомендується встановлювати тканинне полотно, але алергія буде прокидатися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. Також зараз ходять міфи можуть обвисати через якийсь час, але це лише слух. При правильній експлуатації з полотном все буде гаразд.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх