Про плівку для натяжної стелі

  Про плівку для натяжної стелі

  Великий вибір видів підвісних стель

  У наш час вже існує чимало ПВХ плівок. Найпопулярнішими зараз вважаються: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. В основному замовники замовляють саме матове полотно, така стеля не має дзеркальних якостей. Глянцеві ж є протилежністю для матових, мають поверхню, що відображає світло.

  Як витерти від розлучень підвісна стеля

  Як саме очищати вирішуйте самі, однак існує пара правил, які потрібно знати:

  • Дуже важливо протирати ніжними ланоліновими тканинами або ганчірками. Не варто використовувати для чистки щітки з жорсткою поверхнею. натяжну стелю, то необхідно використовувати спеціальну рідину для миття скла. У такому разі не буде плям.
  • У жодному разі не рекомендується користуватися окропом під час миття. Можна мити виключно теплою водою.
  • Для перегляду засобу, використовуйте злегка на краєчок натяжної стелі. У разі прояву плями, це не зовсім не змінюватиме враження про кімнату.
  • У тому випадку, коли у вас на полотні з’явилася пляма, яка вже в’їлася, у такій ситуації не дозволяється терти. Застосуйте суміш і зачекайте якийсь час, поки бруд пом’якшиться.

  Міцність

  Фортеця безпосередньо залежить від різновиду стелі. Вже існує два основні види: полотно з ПВХ і стеля. Існує думка, що стеля з плівки ПВХ можна без проблем пробити навіть пробкою від пляшки шампанського. Це лише вигадка, підвісна стеля може витримати близько 100 кг на 10 кв. м.

  Вони завдяки своїй розтяжності без проблем подолають неймовірно величезний вплив ваги. Це і є причина, чому він має популярність у місцях, де цілком можуть затопити сусіди зверху. Тканинне полотно – навпаки. Він менш розтягується і тому він може витримати набагато меншу кількість літрів. Навіть не дивлячись на немаленьку товщину тканинного полотна, він не зможе витримати ту саму вагу, що для плівки полівінілхлориду буде просто краплями. Під час затоплення сусідами над вами тканинне полотно дуже ймовірно просто висмикнеться з профілю. У такій ситуації не буде реставрувати можливості. А якщо цього не станеться, то на тканинній стелі буде пляма.

  Плюси та мінуси тканинної натяжної стелі

  Тканинні натяжні полотна все-таки не такі вже й погані як може скластися про них перше враження. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у гарній звукоізоляції, а також покращує акустичний фон у кімнаті. А також тканинна натяжна стеля не тільки не мають здатності вбирати рідини та аромати, а також не є оптимальною площею для розмноження грибка чи бактерій. А ще тканинне полотно не підтримує горіння. Тому тканинне полотно влаштовує пожежні норми, що підходить за державними стандартами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Через це його і замовляють у шкільних закладах. Але присутні й слабкі сторони, замовникам у яких є алергія краще не замовляти тканинне полотно, але алергія виявлятиметься не від тканинного покриття, а від пилу, що накопичилася всередині нього. Крім того ходять міфи можуть провисати через якийсь час, але це лише слух. Якщо правильно поводитися з полотном все буде нормально.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх