Про плівку для натяжної стелі

  Про плівку для натяжної стелі

  Види підвісних стель

  Наразі вже створено велику кількість фактур натяжних стель. Найпопулярнішими зараз є: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше замовляють з невідомих причин матову текстуру полотна, така фактура не відбиває нічого. Глянцеві ж є протилежністю матовим, мають світло-відбивне покриття.

  Як протерти від пилу підвісна стеля

  Як саме очищати вирішуйте самі, проте існує кілька норм, які необхідно виконувати:

  • Має немале значення витирати м’якими ланоліновими тканинами або ганчірками. Не рекомендується використовувати для очищення щітки з жорстким покриттям.
  • Потрібно зняти з себе коштовності і всі предмети, що можуть порізати або подряпати плівку. суміш створену для миття вікон. При цьому не залишиться плям.
  • У жодному разі не потрібно користуватися окропом під час миття. Дозволяється мити тільки водою кімнатної температури.
  • Для того щоб перевірити суміші, нанесіть зовсім трохи на краєчок натяжної стелі. При виявлення плями, це зовсім не вплине на вигляд кімнати в цілому.
  • Коли у вас на полотні бруд, що в’ївся, то не в жодному випадку не рекомендується терти. Використовуйте склад і зачекайте якийсь час до того моменту, як пляма розм’якшиться.

  Міцність

  Міцність залежить від різновиду стелі. На даний момент двоє основних видів: полотно з полівінілхлориду та тканинна стеля. Ходять чутки про те, що натяжна стеля можна легко пробити навіть пробкою від пляшки шампанського. Це лише вигадка, плівка полівінілхлориду спокійно витримає близько 100 кг на 10 кв. м.

  Вони за допомогою своєї розтяжності можуть впоратися з неймовірно великим впливом ваги. Саме тому він такий популярний у квартирах, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинне полотно – протилежність. Він менш розтягується і тому він може витримати значно меншу кількість кілограмів. Не дивлячись на надзвичайно широку товщину плівки, він не зможе втримати ту саму масу, що для плівки ПВХ буде просто краплями. Під час затоплення сусідами, що знаходяться зверху, тканинна стеля з великим шансом просто вирве з профілю. У цьому випадку відновити буде коштувати дорожче, ніж поставити новий. А якщо цього не станеться, то на тканинній стелі залишиться пляма.

  Плюси та мінуси тканинної натяжної стелі

  Тканинні стелі не такі вже й погані як може скластися про них перше враження. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у високій шумоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також тканинне полотно не тільки не мають здатності вбирати вологу та аромати, а також не є підходящою поверхнею для розмноження мікробів або плісняви. І до того ж тканинна натяжна стеля не поширює горіння. Тому тканинне полотно підходить за державними стандартами, що підходить за державними стандартами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме з цієї причини його й роблять у шкільних закладах. Але є й вади, замовникам які мають алергію краще буде не робити тканинне полотно, але алергія виявлятиметься не від покриття, а від пилу, що накопичилася в ньому. Також зараз ходять міфи можуть обвисати колись у бідному, але це лише слух. Якщо правильно поводитися з полотном все буде гаразд.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх