Про плівку для натяжних стель

  Про плівку для натяжних стель

  Види підвісних стель

  У наші дні вже придумано велику кількість текстур ПВХ пленів. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше беруть чомусь матову фактуру, така текстура не відбиває світла. Глянцеві ж є протилежністю для матових, мають світло-відбивне покриття.

  Як витерти від забруднень натяжна стеля

  Яким способом витирати вирішуйте самі, але тільки є кілька правил, які варто виконувати:

  • Дуже важливо витирати ніжними ланоліновими губками або ганчірками. Краще не використовувати для очищення щітки з жорсткою поверхнею.
  • Рекомендується прибрати з себе всі прикраси та всі предмети, що можуть порізати або подряпати полотно.
  • У разі якщо ви хочете протерти глянсову підвісну стелю, то рекомендується застосовувати спеціальну рідину для миття дзеркал. Тоді не буде плям.
  • У жодному разі не варто використовувати гарячу воду під час миття. Дозволяється мити виключно злегка нагрітою водою.
  • Для попереднього перегляду суміші, нанесіть злегка на краєчок натяжної стелі. При прояві розлучення, цього не буде видно.
  • У разі якщо у вас є бруд, який в’ївся, тоді ні за що не рекомендується терти. Нанесіть розчин і трохи зачекайте, поки бруд пом’якшиться.

  Міцність

  Надійність залежить від виду стелі. Існує пара варіантів: полотно з полівінілхлориду та тканинне полотно. Існує думка що підвісна стеля є можливість без проблем пробити наприклад пробкою з під пляшки шампанського. Це не більше, ніж слух, полотно ПВХ може витримати близько 100 кг на 10 кв. метра.

  Вони за допомогою своєї еластичності справляються з неймовірно величезним тиском. Саме з цієї причини він популярний у місцях, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинне полотно – протилежність. Він не настільки тягнеться через це він і витримує набагато меншу кількість маси. Не дивлячись на надзвичайно широку товщину плівки, він не зможе витримати ту саму вагу, що для плівки ПВХ виявиться просто краплями. При затопленні сусідами, що знаходяться зверху, тканинна стеля з дуже великою ймовірністю просто вирве з профілю. У цій ситуації відреставрувати буде надто важко. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні залишиться пляма.

  Сильні сторони та слабкості тканинних підвісних стель

  Тканинні натяжні стелі не такі вже й погані як може утворитися про них перша думка. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у надзвичайно гарній звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у кімнаті. А також тканинна натяжна стеля не тільки не вбирає рідини та аромати, а також не є придатною місцевістю для запліднення мікробів або плісняви. А також тканинне полотно не підтримує горіння. Тому тканинне полотно влаштовує пожежні норми, що влаштовує державні стандарти. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме тому його і замовляють у дитячих закладах. Але також є і мінуси, людям у яких є алергія не рекомендується встановлювати тканинні натяжну стелю, але алергія буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. Крім того ходять міфи можуть обвисати через якусь кількість часу, але це не так. Якщо правильно поводитися з полотном все буде нормально.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх