Про плівку для натяжних стель

  Про плівку для натяжних стель

  Великий вибір видів натяжної стелі

  На сьогоднішній день вже розроблено величезну кількість натяжних стель. Найпопулярнішими на даний момент вважаються: сатинові, різьблені (apply), глянцеві, матові стелі, а також багато інших. Найчастіше клієнти замовляють із невідомих причин матову текстуру полотна, такі стелі не відбивають світла. Глянцеві ж є протилежністю матовим, мають поверхню, що відображає світло.

  Як протерти від бруду підвісна стеля

  Яким способом протирати вирішуйте самі, але тільки є невелика кількість норм, які необхідно знати:

  • Має немале значення протирати м’якими ланоліновими тканинами або ганчірками. Не варто використовувати для очищення щітки з жорсткою поверхнею. варто застосовувати особливу рідину, створену для миття скла. При цьому не залишиться плям.
  • У жодному разі не можна використовувати окріп при миття. Можна мити виключно помірно теплою водою. Для перевірки суміші, використовуйте краплю на кут підвісної стелі. У разі прояву розлучення, це не буде сильно впадати в очі.
  • У тому випадку, коли у вас з’явилася пляма, що в’їлася, тоді ні за що не можна терти. Нанесіть засіб і почекайте трохи до того моменту, як пляма пом’якшиться.

  Міцність

  Фортеця безпосередньо залежить від того який вид стелі. На даний момент два варіанти: полотно ПВХ і тканинне полотно. Існує думка що підвісна стеля є можливість легко пробити навіть пробкою з-під шампанського. Це не більше, ніж вигадка, підвісна стеля спокійно витримає близько 100 кг на 10 кв. метра.

  Вони за допомогою своєї еластичності справляються з чималим тиском. Саме з цієї причини він має популярність у місцях, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинна натяжна стеля – протилежність. Він менш розтяжний і тому він може витримати значно меншу кількість літрів. Не дивлячись на надзвичайно широку товщину полотна, він не зможе витримати ту ж масу, що для ПВХ полотна буде просто краплями. При затопленні сусідами над вами тканинне полотно з великою ймовірністю просто вирве з профілю. У такій ситуації відновити буде надто важко. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні залишиться пляма.

  Позитивні якості та недоліки тканинних полотен

  Тканинні натяжні полотна все ж таки не такі вже й погані як може виникнути про них перша думка. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у гарній шумоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також тканинна натяжна стеля не тільки не мають здатності вбирати вологу та запахи, а також не є оптимальною площею для розмноження мікробів або плісняви. До того ж тканинне полотно не поширює горіння. Тому тканинне полотно влаштовує державні стандарти, що підходить за пожежними нормами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Це і є причина, за якою його і замовляють у шкільних закладах. Але присутні і слабкі сторони, клієнтам у яких є алергія не рекомендується замовляти тканинну натяжну стелю, але алергічна реакція буде проявлятися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. І часто ходять міфи можуть обвисати з роками, але це не так. При правильному використанні з полотном все буде нормально.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх