Про плівку для підвісної стелі

  Про плівку для підвісної стелі

  Види натяжних стель

  На даний момент вже створено чималу кількість текстур ПВХ пленів. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше клієнти воліють з невідомих причин матову текстуру полотна, такі стелі нічого не відображають. Глянцеві ж є протилежністю для матових, мають поверхню, що відображає світло.

  Як очистити від забруднень підвісна стеля

  Як саме витирати вирішуйте самі, але тільки є невелика кількість правил, які варто дотримуватися:

  • Немало важливо протирати м’якими ланоліновими губками або ганчірками. Не рекомендується використовувати для протирання щітки з жорсткою щетиною. Потрібно прибрати з себе кільця, браслети і все, що може порізати або подряпати полотно. Якщо ви вирішите помити глянцеву підвісну стелю, то варто застосовувати особливу рідину для миття вікон. Тоді не буде розлучень.
  • У жодній ситуації не потрібно використовувати гарячу воду в процесі миття. Можна мити лише помірно теплою водою.
  • Для того щоб перевірити засіб, нанесіть трохи на кут полотна. У ситуації виявлення розлучення, цього не буде видно.
  • Якщо у вас на стелі є бруд, що в’ївся, то не в жодному випадку не слід терти. Застосуйте суміш і зачекайте якийсь час до того моменту, як пляма, що в’їлася, розм’якшиться.

  Міцність

  Надійність здебільшого залежить від того який вид стелі. На даний момент вже створено два варіанти: плівка ПВХ та тканинне полотно. Ходять чутки про те, що натяжна стеля є можливість легко пробити наприклад пробкою від шампанського. Це не більше, ніж вигадка, полотно з полівінілхлориду спокійно витримає по 100 кг на 10 квадратних метрів.

  Вони за допомогою своєї розтяжності без проблем впораються з величезним впливом ваги. Саме тому він такий популярний у квартирах, у яких є шанс, що можуть затопити сусіди зверху. Тканинна стеля – навпаки. Він не такий еластичний через це він і витримує набагато менше маси. Навіть незважаючи на досить велику товщину тканинної плівки, він не зможе витримати ту ж масу, що для полівінілхлоридного полотна виявиться зовсім невеликими краплями. При затопленні сусідами зверху тканинна стеля з досить великим шансом просто висмикнеться з профілю. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні залишиться пляма.

  Сильні та слабкі сторони тканинних полотен

  Тканинні натяжні стелі все-таки не такі вже й погані як може виникнути про них перша думка. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у надзвичайно гарній звукоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також тканинне полотно не тільки не мають здатності вбирати вологу та аромати, а також не є оптимальною місцевістю для розмноження мікробів або плісняви. А ще тканинна стеля не підтримує горіння. Тому тканинне полотно підходить за пожежними нормами, що підходить за пожежними нормами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме з цієї причини його і встановлюють у медичних закладах. Але також присутні і проблеми, замовникам з алергією краще буде не ставити тканинні натяжну стелю, але алергічна реакція буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. І ще часто ходять міфи можуть обвисати через якийсь час, але це не так. При правильному використанні з полотном все буде нормально.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх