Про плівку для підвісної стелі

  Про плівку для підвісної стелі

  Великий вибір різновидів натяжної стелі

  У наш час вже розроблено велику кількість натяжних стель. Найвідомішими на сьогоднішній день вважаються: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. В основному замовники віддають перевагу матовій текстурі полотна з невідомих причин, така текстура не відображає світло. Глянцеві ж повна протилежність матовим, мають дзеркальну поверхню.

  Як протерти від плям підвісна стеля

  Яким способом витирати вирішуйте самі, але тільки існує пара правил, які краще буде дотримуватися:

  • Має велике значення протирати м’якими ланоліновими губками або ганчірками. Краще не використовувати для очищення щітки з жорсткою поверхнею.
  • Рекомендується зняти зі своїх рук коштовності та всі предмети, які можуть порізати або подряпати плівку.
  • Якщо ви вирішите витерти глянцеву підвісну стелю, то варто використовувати особливу суміш, яку створили для миття скла. При цьому не буде брудних плям.
  • У жодному разі не варто користуватися окропом при миття. Можна мити лише теплою водою.
  • Для попереднього перегляду засобу використовуйте трохи на краєчок натяжної стелі. При виявленні розлучення, це не буде сильно кидатися в очі. Якщо у вас на стелі є бруд, що в’ївся, то не в жодному випадку не можна терти. Використовуйте суміш і трохи зачекайте до того, як пляма, що в’їлася, розм’якшиться.

  Міцність

  Міцність залежить від виду стелі. Вже створено кілька варіантів: плівка полівінілхлориду і тканинна натяжна стеля. Подейкують про те, що стеля з плівки ПВХ можна легко пробити навіть пробкою з-під пляшки шампанського. Це просто вигадка, плівка ПВХ може витримати близько 100 кг на 10 квадратних метрів.

  Вони завдяки своїй розтяжності можуть впоратися з дуже великим впливом ваги. Це і є причина, чому він такий популярний у кімнатах, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинна натяжна стеля – протилежність. Він менш тягнеться через це він і може витримати набагато менше маси. Навіть не дивлячись на надзвичайно широку товщину тканинної плівки, він не зможе втримати ту саму вагу, що для полівінілхлоридного полотна виявиться просто краплями. Під час затоплення сусідами над вами тканинна стеля з великим шансом вирве з профілю. У такій ситуації відновити коштуватиме дорожче, ніж поставити новий. А якщо цього не станеться, то на тканинній стелі буде пляма.

  Сильні та слабкі сторони тканинної натяжної стелі

  Тканини стелі все ж таки не такі вже й погані як може утворитися про них враження. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у чудовій звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у приміщенні. А також тканинна натяжна стеля не тільки не мають здатності вбирати вологу та аромати, а ще не є підходящою поверхнею для запліднення мікробів або плісняви. До того ж тканинне полотно не поширює горіння. Тому тканинне полотно підходить за пожежними нормами, що підходить за державними стандартами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Це і є причина, за якою його і замовляють у медичних закладах. Але також присутні і проблеми, людям з алергією не варто робити тканинні натяжну стелю, але алергія буде прокидатися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. І часто ходять міфи можуть обвисати з роками, але це не так. Якщо правильно поводитися з полотном все буде гаразд.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх