Про плівку для підвісних стель

    Про плівку для підвісних стель

    Великий вибір видів натяжної стелі

    На сьогоднішній день вже існує величезна кількість ПВХ плівок. Найвідомішими зараз є: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше клієнти вибирають саме матові, такі стелі нічого не відображають. Глянцеві ж повна протилежність для матових, мають світло-відбивне покриття.

    Як витерти від пилу підвісна стеля

    Як чистити вирішуйте самі, але тільки існує парочка норм, які краще виконувати:

    • Важливо протирати м’якими ланоліновими тканинами і теж використовуються ганчірками. Не варто використовувати для протирання щітки з твердою поверхнею. то варто використовувати спеціальну рідину, яку застосовують для миття вікон. При цьому не залишиться плям.
    • Нізащо не потрібно користуватися окропом під час миття. Дозволяється мити виключно теплою водою.
    • Для того щоб перевірити суміші, використовуйте зовсім трохи на кут полотна. У ситуації появи зміни кольору, це зовсім не вплине на вигляд кімнати в цілому.
    • У тому випадку коли у вас присутній бруд, що в’ївся, тоді ні за що не варто терти. Використовуйте засіб і почекайте якийсь час до того, як пляма, що в’їлася, розм’якшиться.

    Міцність

    Надійність залежить від виду стелі. Створено два варіанти: плівка полівінілхлориду та тканинна стеля. Ходять чутки про те, що натяжне полотно можна без проблем пробити навіть пробкою з-під пляшки шампанського. Це лише вигадка, підвісна стеля може витримати близько 100 кг на 10 кв. метра.

    Вони за допомогою своєї розтяжності справляються з чималим тиском. Саме тому він має популярність у приміщеннях, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинна стеля – навпаки. Він менш розтяжний і з цієї причини витримує значно меншу кількість літрів. Не дивлячись на велику товщину полотна, він не зможе втримати ту ж масу, що для плівки ПВХ буде просто краплями. Під час затоплення над вами сусідами тканинне полотно з великим шансом просто вирве з профілю. У цьому випадку відреставрувати буде неможливо. А якщо цього не станеться, то на тканинній стелі буде пляма.

    Позитивні якості та недоліки тканинної стелі

    Тканинні натяжні полотна не такі вже й погані як може сформуватися про них перше враження. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у відмінній шумоізоляції, а також покращує акустичний фон у кімнаті. А також стелі не тільки не мають здатності вбирати вологу і аромати, а ще не є оптимальною місцевістю для розмноження бактерій або грибка. І до того ж тканинна натяжна стеля не сприяє горінню. Тому тканинне полотно підходить за державними стандартами, що влаштовує пожежні норми. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме тому його і ставлять у медичних закладах. Але є й недоліки, людям з алергією не рекомендується встановлювати тканинну підвісну стелю, але алергічна реакція буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що накопичилася всередині нього. Також зараз ходять міфи можуть обвисати колись у бідному, але це не правда. Якщо правильно поводитися з полотном все буде добре.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Схожі записи

    Позвонить

    Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

    Повернутись вверх