Про плівку для підвісних стель

  Про плівку для підвісних стель

  Види натяжної стелі

  У наші дні вже розроблено велику кількість текстур ПВХ пленів. Найчастіше замовними зараз є: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше клієнти купують чомусь матову фактуру, така фактура не відбиває нічого. Глянцеві ж повна протилежність матовим, мають дзеркальну поверхню.

  Як очистити від забруднень підвісна стеля

  Як протирати вирішуйте самі, але є парочка правил які рекомендується виконувати:

  • Має немале значення протирати м’якими ланоліновими тканинами і теж використовуються ганчірками. Не рекомендується використовувати для чищення щітки з жорсткою щетиною.
  • Рекомендується прибрати з себе всі прикраси і все, що може порізати або подряпати полотно.
  • У разі якщо ви захочете протерти глянсову підвісну стелю, то необхідно застосовувати особливу суміш, створену для миття вікон. При цьому не буде брудних плям.
  • Нізащо не потрібно використовувати гарячу воду під час миття. Дозволяється мити лише водою кімнатної температури.
  • Для того щоб перевірити засіб, нанесіть трохи на кут підвісної стелі. У ситуації появи плями, цього не буде видно.
  • Якщо у вас на полотні бруд який в’ївся, у такій ситуації не рекомендується терти. Використовуйте суміш і зачекайте трохи часу до того моменту, як пляма, що в’їлася, розм’якне.

  Міцність

  Фортеця залежить від різновиду стелі. Існує пара основних видів: полотно із ПВХ та тканинна стеля. Ходять чутки про те, що натяжна стеля є можливість без зусиль пробити навіть пробкою з-під шампанського. Це просто вигадка, плівка полівінілхлориду може витримати по 100 кг на 10 кв. метра.

  Вони за допомогою своєї розтяжності справляються з величезним впливом ваги. Саме з цієї причини він є популярним у квартирах, у яких є шанс, що можуть затопити сусіди зверху. Тканинне полотно – навпаки. Він не такий, що тягнеться і з цієї причини витримує значно меншу кількість кілограм. Навіть не дивлячись на немаленьку товщину тканинної плівки, він не зможе витримати ту саму вагу, що для полівінілхлоридного полотна виявиться зовсім невеликими краплями. При затопленні сусідами розташовані зверху полотно з досить великою ймовірністю легко висмикнеться з профілю. У такій ситуації відновити не буде змоги. А якщо цього не станеться, то на тканинному полотні залишиться пляма.

  Плюси та мінуси тканинної стелі

  Тканинні натяжні стелі не такі вже й погані як може сформуватися про них перша думка. Їхня перевага перед ПВХ у надзвичайно гарній звукоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також стелі не тільки не вбирають рідини і запахи, а також не є підходящою поверхнею для розмноження мікробів або плісняви. А також тканинне полотно не розповсюджує горіння. Тому тканинне полотно влаштовує пожежні норми, що підходить за державними стандартами. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме тому його і встановлюють у медичних установах. Але є й проблеми, людям у яких є алергія не рекомендується встановлювати тканинне полотно, але алергія буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. І ще часто ходять міфи можуть обвисати колись у бідному, але це лише слух. Якщо правильно поводитися з полотном все буде гаразд.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх