Про види плівки

  Про види плівки

  Великий вибір різновидів натяжної стелі

  У наш час вже існує велика кількість натяжних полотен. Найвідомішими на сьогоднішній день вважаються: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше вибирають чомусь матове полотно, таке полотно не має властивостей, що відображають. Глянцеві є протилежністю матовим, мають дзеркальну поверхню.

  Як протерти від розлучень підвісна стеля

  Як витирати вирішуйте самі, хоча є парочка норм яких рекомендується дотримуватися:

  • Важливо протирати ніжними ланоліновими тканинами і також можна використовувати ганчірками. Не варто використовувати для очищення щітки з жорстким покриттям.
  • Рекомендується прибрати зі своїх рук усі прикраси та всі предмети, які можуть порізати або подряпати плівку.
  • Коли ви захочете помити глянцеву натяжну стелю, то краще буде використовувати особливу рідину, яку створили для миття скла. При цьому не буде брудних плям.
  • У жодному разі не рекомендується користуватися гарячою водою під час миття. Дозволяється мити тільки водою кімнатної температури.
  • Для попереднього перегляду засобу, використовуйте трохи на кут підвісної стелі. У разі появи плями, це не буде сильно впадати в очі.
  • У тому випадку коли у вас з’явилася пляма, що в’їлася, тоді ні за що не варто терти. Нанесіть склад і зачекайте якийсь час поки пляма, що в’їлася, розм’якне.

  Міцність

  Фортеця повністю залежить від виду стелі. На даний момент вже створено кілька основних видів: полотно ПВХ і тканинне полотно. Подейкують про те, що підвісна стеля є можливість легко пробити хоч навіть пробкою від пляшки шампанського. Це просто вигадка, плівка полівінілхлориду витримує до 100 кг на 10 кв. м.

  Вони за рахунок своєї розтяжності без проблем подолають неймовірно великий тиск. Саме тому він є популярним у приміщеннях, де можуть затопити сусіди зверху. Тканинна стеля – протилежність. Він не настільки еластичний і тому він витримує значно меншу кількість літрів. Навіть не дивлячись на велику товщину тканинного полотна, він не зможе втримати той самий об’єм, що для плівки ПВХ буде просто краплями. При затопленні сусідами, що знаходяться зверху, полотно з великим шансом просто висмикнеться з профілю. У цьому випадку відновити буде практично неможливо. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні буде пляма.

  Позитивні якості та недоліки тканинних полотен

  Тканинні полотна не такі вже й погані як може утворитися про них враження. Їх перевага перед ПВХ у гарній шумоізоляції, а також покращує акустичний фон у приміщенні. А також тканинна натяжна стеля не тільки не вбирає вологу та аромати, а також не є оптимальною площею для розмноження бактерій або грибка. І до того ж тканинна натяжна стеля не сприяє горінню. Тому тканинне полотно підходить за державними стандартами, що підходить за державними стандартами. Це покриття не проводить через себе електричний струм. У зв’язку з цим його роблять у шкільних закладах. Але також є й слабкі сторони, клієнтам які мають алергію краще буде не робити тканинні натяжні стелі, але алергія буде проявлятися не від покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. І ще часто ходять міфи можуть провисати через якусь кількість часу, але це не так. Якщо правильно поводитися з полотном все буде добре.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх