Про види полотен

  Про види полотен

  Види натяжної стелі

  Наразі вже розроблено величезну кількість натяжних стель. Найвідомішими на сьогоднішній день вважаються: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. Найчастіше вибирають саме матове полотно, такі стелі не відбивають світла. Глянцеві ж є протилежністю для матових, мають поверхню, що відображає світло.

  Як витерти від пилу натяжна стеля

  Як саме очищати вирішуйте самі, проте є пара правил, які потрібно знати:

  • Має велике значення протирати м’якими ланоліновими тканинами або ганчірками. Краще не використовувати для протирання щітки з жорсткою щетиною. Потрібно прибрати з себе коштовності і всі предмети, що можуть подряпати або порізати плівку ПВХ. використовувати особливу рідину, яку використовують для миття скла. При цьому не залишиться брудних плям.
  • У жодній ситуації не можна користуватися окропом під час миття. Дозволяється мити виключно теплою водою.
  • Для того щоб перевірити суміші, використовуйте зовсім трохи на край натяжного полотна. При виявленні зміни кольору, це не зовсім не змінюватиме враження про кімнату.
  • У тому випадку, коли у вас на стелі є пляма, що в’їлася, у такій ситуації не рекомендується терти. Нанесіть засіб і трохи зачекайте, перш ніж бруд пом’якшиться.

  Міцність

  Надійність залежить від різновиду стелі. На даний момент вже створено кілька варіантів: полотно ПВХ та тканинна натяжна стеля. Існує думка, що натяжна стеля є можливість без проблем пробити навіть пробкою від шампанського. Це лише міф, підвісна стеля витримує близько 100 кг на 10 квадратних м.

  Вони за допомогою своєї розтяжності можуть впоратися з неймовірно неабияким впливом ваги. Саме тому він має популярність у місцях, в яких є шанс, що можуть затопити сусіди зверху. Тканинна натяжна стеля – навпаки. Він менш розтягується і тому він витримує набагато менше кілограм. Не дивлячись на досить велику товщину полотна, він не зможе утримати той самий обсяг, що для полівінілхлоридного полотна виявиться просто краплями. При затопленні сусідами зверху полотно з досить великим шансом вирве з профілю. У такій ситуації відновити буде неможливо. А якщо цього не станеться, тоді на тканинному полотні буде пляма.

  Сильні сторони та слабкості тканинних підвісних стель

  Тканинні натяжні стелі принаймні не такі вже й погані як може скластися про них перша думка. Їхня перевага перед ПВХ у незвичайно гарній шумоізоляції, а також покращує акустичний фон у кімнаті. А також тканинне полотно не тільки не вбирає вологу та аромати, а ще не є оптимальною місцевістю для запліднення мікробів або плісняви. А також стеля тканини не підтримує горіння. Тому тканинне полотно влаштовує державні стандарти, що влаштовує державні стандарти. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме тому його й ставлять у дитячих закладах. Але також є і проблеми, замовникам у яких є алергія не варто замовляти тканинну підвісну стелю, але алергічна реакція буде проявлятися не від покриття, а від пилу, що скупчився в ньому. Також зараз ходять міфи можуть обвисати через якусь кількість часу, але це не так. При правильній експлуатації з полотном все буде гаразд.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх