Про види полотна

  Про види полотна

  Різновиди підвісних стель

  Наразі вже створено чималу кількість натяжних стель. Найвідомішими сьогодні вважаються: глянцеві, матові, сатинові, різьблені (apply) стелі і т.д. Найчастіше беруть з невідомих причин матове полотно, такі стелі не відбивають світла. Глянцеві є протилежністю для матових, мають дзеркальну поверхню.

  Як протерти від плям підвісна стеля

  Яким способом протирати вирішуйте самі, проте існує кілька правил, які потрібно дотримуватися:

  • Дуже важливо витирати ніжними ланоліновими тканинами або ганчірками. Краще не використовувати для очищення щітки з жорсткою щетиною. Також вам варто зняти зі своїх рук коштовності і все що може подряпати або порізати плівку. Якщо ви захочете протерти глянцеву підвісну стелю, то необхідно застосовувати спеціальну суміш створену для миття вікон. При цьому не залишиться розлучень.
  • Ні за що не рекомендується використовувати окріп під час миття. Дозволяється мити тільки теплою водою.
  • Для попереднього перегляду суміші, нанесіть зовсім трохи на край натяжного полотна. У ситуації виявлення плями, це не буде сильно впадати у вічі.
  • Коли у вас присутня пляма, яка вже в’їлася, тоді ні за що не треба терти. Використовуйте суміш і зачекайте якийсь час до того, як пляма пом’якшиться.

  Міцність

  Міцність залежить від виду стелі. Створено двоє основних видів: полотно полівінілхлориду та тканинну стелю. Ходять чутки про те, що нібито натяжне полотно можна без зусиль пробити навіть пробкою з-під пляшки шампанського. Це тільки слух, плівка полівінілхлориду може витримати близько 100 кг на 10 квадратних метрів.

  Вони за допомогою своєї розтяжності справляються з неймовірно великим тиском. Саме тому він є популярним у квартирах, де можуть затопити сусіди згори. Тканинна стеля – протилежність. Він не настільки тягнеться і тому він витримує меншу кількість літрів. Навіть не дивлячись на чималу товщину полотна, він не зможе втримати той самий об’єм, що для полівінілхлоридного полотна буде зовсім маленькими краплями. Під час затоплення сусідами зверху тканинне полотно з неабиякою ймовірністю просто вирве з профілю. У цьому випадку відновити буде практично неможливо. А якщо цього не станеться, то на полотні буде пляма.

  Позитивні якості та недоліки тканинних полотен

  Тканини стелі все-таки не такі вже й погані як може скластися про них перша думка. Їх плюс в особливій звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у кімнаті. А також стелі не тільки не вбирають рідини і аромати, а також не є підходящою місцевістю для запліднення мікробів або плісняви. А ще тканинне полотно не сприяє горінню. Тому тканинне полотно влаштовує пожежні норми, що підходить за пожежними нормами. Це покриття не проводить крізь себе електричний струм. Саме тому його й ставлять у дитячих закладах. Але також є й слабкі сторони, замовникам які мають алергію не варто робити тканинні натяжні стелі, але алергічна реакція буде прокидатися не від тканинного покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. І ще часто ходять міфи можуть обвисати через якусь кількість часу, але це не правда. При правильному використанні з полотном все буде нормально.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх