Тканинне та ПВХ полотно

  Тканинне та ПВХ полотно

  Великий вибір різновидів підвісних стель

  У наш час вже розроблено величезну кількість натяжних стель. Найвідомішими на сьогоднішній день вважаються: сатинові, різьблені (apply), глянсові, матові стелі, а також багато інших. Найбільше встановлюють саме матову текстуру полотна, така фактура не відбиває нічого. Глянцеві ж повна протилежність матовим, мають дзеркальну поверхню.

  Як протерти від розлучень підвісна стеля

  Як чистити вирішуйте самі, хоча є пара правил яких потрібно дотримуватися:

  • Дуже важливо протирати ніжними ланоліновими тканинами і теж використовуються ганчірками. Протипоказано використовувати для протирання щітки з жорсткою щетиною. Потрібно прибрати зі своїх рук всі прикраси і все, що може порізати або подряпати полотно. використовувати спеціальну суміш створену для миття дзеркал. При цьому не буде розлучень.
  • У жодному разі не можна використовувати окріп під час миття. Можна мити лише теплою водою.
  • Для того щоб перевірити засіб, використовуйте зовсім трохи на кут полотна. При виявленні плями, це не буде сильно впадати у вічі.
  • Якщо у вас на полотні з’явився бруд який в’ївся, у такій ситуації не варто терти. Застосуйте склад і трохи зачекайте, поки бруд розм’якне.

  Міцність

  Фортеця безпосередньо залежить від того який вид стелі. Існує кілька основних видів: полотно з полівінілхлориду та тканинне полотно. Подейкують про те, що нібито натяжна стеля є можливість легко пробити наприклад пробкою з-під пляшки шампанського. Це просто слух, полотно ПВХ витримає до 100 кг на 10 кв. м.

  Вони за рахунок своєї розтяжності справляються з неймовірно великим тиском. Це і є причина, чому він має популярність у місцях, в яких є шанс, що можуть затопити сусіди зверху. Тканинне полотно – протилежність. Він не такий розтяжний і тому він витримує меншу кількість літрів. Навіть не дивлячись на надзвичайно широку товщину тканинного полотна, він не зможе втримати ту саму масу, що для полівінілхлоридного полотна виявиться просто краплями. При затопленні сусідами що знаходяться зверху тканинне полотно з досить великою ймовірністю просто висмикнеться з профілю. У такому разі відновити буде неможливо. А якщо цього не станеться, тоді на тканинній стелі залишиться пляма.

  Сильні сторони та слабкості тканинних підвісних стель

  Тканинні натяжні стелі все-таки не такі вже й погані як може скластися про них перша думка. Їх плюс у порівнянні з ПВХ плівкою у гарній звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у приміщенні. А також стелі не тільки не вбирають рідини і аромати, а також не є підходящою поверхнею для запліднення плісняви або мікробів. А ще тканинна натяжна стеля не сприяє горінню. Тому тканинне полотно підходить за пожежними нормами, що влаштовує державні стандарти. Таке полотно не пропускає через себе електричний струм. Саме через це його і замовляють у дитячих закладах. Але є й проблеми, клієнтам з алергією не рекомендується встановлювати тканинне полотно, але алергічна реакція буде проявлятися не від покриття, а від пилу, що накопичилася всередині нього. Також зараз ходять міфи можуть обвисати через якусь кількість часу, але це лише слух. Якщо правильно поводитися з полотном все буде добре.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх