Види полотен (ПВХ та тканинне)

  Види полотен (ПВХ та тканинне)

  Великий вибір видів підвісної стелі

  На сьогоднішній день вже існує велика кількість текстур ПВХ полонів. Найпопулярнішими зараз є: різьблені (apply), матові, глянцеві, сатинові стелі та багато інших. В основному замовники вибирають саме матові, така текстура не відбиває світло. Глянцеві ж є протилежністю матовим, мають поверхню, що відображає світло.

  Як витерти від пилу натяжна стеля

  Як очищати вирішуйте самі, хоча існує пара норм, які краще виконувати:

  • Важливо протирати м’якими ланоліновими губками і також можна використовувати ганчірками. Не варто використовувати для очищення щітки з жорсткою щетиною. – Коли ви хочете почистити глянцеву підвісну стелю, то рекомендується використовувати спеціальну рідину, яку використовують для миття скла. У такому разі не залишиться розлучень.
  • Ні за що не можна застосовувати гарячу воду під час миття. Можна мити виключно помірно теплою водою.
  • Для попереднього перегляду засобу, використовуйте трохи на кут підвісної стелі. У разі прояву зміни кольору, цього не буде видно.
  • У разі якщо у вас на стелі є пляма, що в’їлася, в такій ситуації не можна терти. Нанесіть засіб і зачекайте якийсь час до того моменту, як бруд розм’якне.

  Міцність

  Фортеця залежить від різновиду стелі. Вже створено кілька основних видів: полотно ПВХ і стеля. Подейкують про те, що підвісна стеля є можливість легко пробити хоч навіть пробкою з-під пляшки шампанського. Це лише вигадка, полотно ПВХ витримує близько 100 кг на 10 квадратних м. Вони завдяки своїй еластичності можуть впоратися з великим впливом ваги. Саме тому він має популярність у приміщеннях, в яких є шанс, що можуть затопити сусіди зверху. Тканинна натяжна стеля – протилежність. Він не настільки розтягується через це він і може витримати значно меншу кількість маси. Навіть не дивлячись на немаленьку товщину полотна, він не зможе витримати ту саму вагу, що для полівінілхлоридного полотна виявиться просто краплями. Під час затоплення сусідами, що знаходяться зверху, полотно з досить великим шансом просто висмикнеться з профілю. У цій ситуації відновити буде важко, і коштуватиме чимало. А якщо цього не станеться, то на тканинному полотні буде пляма.

  Сильні та слабкі сторони тканинної стелі

  Тканинні стелі принаймні не такі вже й погані, як може виникнути про них перше враження. Їх плюс у надзвичайно гарній звукоізоляції, а також підвищує акустичний фон у кімнаті. А також тканинна натяжна стеля не тільки не мають здатності вбирати вологу та аромати, а також не є оптимальною місцевістю для розмноження грибка чи бактерій. А також тканинне полотно не підтримує горіння. Тому тканинне полотно влаштовує пожежні норми, що підходить за пожежними нормами. Це покриття не проводить через себе електричний струм. У зв’язку з цим його і встановлюють у дитячих закладах. Але також є й мінуси, людям з алергією не рекомендується робити тканинні натяжну стелю, але алергія буде прокидатися не від покриття, а від пилу, що скупчилася всередині нього. І ще часто ходять міфи можуть обвисати колись у бідному, але це лише слух. При правильному користуванні полотном все буде добре.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Схожі записи

  Позвонить

  Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

  Повернутись вверх